Destek ol!

https://kreosus.com/bilimkurgurehberi yada buradan da destek verebilirsiniz.

Nasıl Destek Olurum?

Çok basit tek yapmanız gereken,bir fiyat kategorisi seçİp ardından 10 saniyenizi almayacak bir Kreosus giriş kaydı,(Öneri; Kreosus kaydını hızlı yapmak için google hesabınınız ile hızlıca kayıt olabilirsiniz )

Neden Desteğe İhtiyacımız Var?

Aslında maddi destek istememizin nedeni çok basit: Çünkü Bilimkurgurehberi, bizim tek mesleğimiz, tek gelir kaynağımız. Birçoklarının aksine bizler, sosyal medyada gördüğünüz makale ve videolarımızı hobi olarak, mesleğimizden arta kalan zamanlarda yapmıyoruz. Dolayısıyla bu işi sürdürebilmek için gelir elde etmemiz gerekiyor.

Bunda elbette ki hiçbir sakınca yok; kimin, ne şartlar altında yayın yapmayı seçtiği büyük oranda bir tercih meselesi. Ne var ki biz, eğer ana mesleklerimizi icra edecek olursak (yani kendi mesleğimiz doğrultusunda bir iş sahibi olursak) Bilimkurgurehberi’ne zaman ayıramayacağımızı, ayakta tutamayacağımızı biliyoruz. Çünkü az sonra detaylarını vereceğimiz üzere, Bilimkurgurehberi sosyal medyada denk geldiğiniz makale ve videolardan çok daha büyük, kapsamlı ve aşırı zaman alan bir bilim platformu projesi. Bu nedenle bizler, meslek olarak Bilimkurgurehberi’ni seçtik.

Eğer hem Bilimkurgurehberi’ndan hayatımızı idame ettirecek, mesleklerimizi bırakmayı en azından kısmen meşrulaştıracak ve mantıklı kılacak kadar bir gelir kaynağı elde edemezsek, mecburen Bilimkurgurehberi’ni bırakıp, kendi mesleklerimize döneceğiz. Ama bunu istemiyoruz ve bu nedenle daha çok gayret ediyoruz.