BİZ KİMİZ

                                                    BİZ KİMİZ?

“Bilim Kurgu Rehberi” adlı topluluğumuz, hemen her yaşta okumaya ve öğrenmeye meraklı insanlar için geniş konu yelpazesiyle adeta bilgi şöleni sunan ve gittikçe genişleyen yazar kadrosuyla araştırmayı ilke edinmiş bir ailedir. 2019 da başlayan ve nice yıllar boyunca  bu alanda araştırma yazılarıyla devam etmesini temenni ettiğimiz topluluğumuzla, amaçlarımızın yolunda hep birlikte yürümeye devam etmeyi arzuluyoruz. Amacımız daha fazla okuyan bir Türkiye yaratmanın yanısıra daha fazla bilgi edinme fitilini ateşleyerek araştırmayı da seven bir Türkiye yaratmak.

                                NE YAPIYORUZ?

Alanında uzmanlaşma adına adımlarını bir bir atan üniversite öğrencileri olarak yalın dilimizle anlaşılır şekilde bilgileri harmanlayarak gerek farklı görüşleri ortaya koyduğumuz özgün yazılarımızla gerekse de araştırma yazılarımızla sizleri buluşturuyoruz.

Çalışmalarımızı seslendirerek yayınladığımız YouTube kanalımızla hem görme engelli insanlara destek oluyoruz hem de görsellerle destekleyerek sunduğumuz bu okumaları potcast gibi her yerde her ne yapıyor olursanız olun dinleyebilmeniz için sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Instagram hesabımızdaki paylaşımlarla da yazılarımızdan aforizma şeklinde kesitler koyarak sizlere özet imkanı sağladığımız gibi yeni yazılarımızı yayınlandığı ilk an sıcağı sıcağına okumanız için haber vererek blog sayfamıza yönlendirmeyi sağlıyoruz.

  SİZLERLE NELER PAYLAŞACAĞIZ?

Hem bilimsel hem de felsefi alanlarda yazıları, konularla ilişkin filmleri ve yazı içerisinde kısa videoları,

Okuyup da okumanızı istediğimiz kitapların eleştirisini ve aynı zamanda benzer kitaplarla karşılaştırmalarını yaparak sunacağımız  bir kitap önerisinden de öte yazılarımızı,

YouTube kanalımızda sesli okumalarımızı,

Instagram hesabımızda da bilgilendrici olduğu kadar eğlendirici gönderileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız,

Daha sonraki süreçlerde içeriğimiz ve paylaşımlarımız kendini geliştirerek devam edecek, yenilikler için beklemede kalın…